Markiser, Louis XVI

Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI
Markiser, Louis XVI

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

MARKISER, ett par, Louis XVI, Frankrike, massiv valnöt, träskuren dekor, rak form, rygg krönt med dekor av blommor, profilerade armlän och sarger, raka avsmalnade ben med kannelyrer, sitthöjd 46 cm, smärre skador och lagningar

51

2020-06-10