Ljusstakar, Louis-Philippe

Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe
Ljusstakar, Louis-Philippe

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Louis-Philippe, Frankrike, förgylld brons, svart och vitt marmor, fotplatta med pärl- och bladstav, akantushölstrade balusterformade pelare, ljuspipa i form av plymer, höjd 28,5 cm, nagg, enstaka avslag, omförgyllda, ljuspipor med gängor möjligen för lock

96

2020-06-10