Kitty Kielland, Landskap med fjäll

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CHRISTIANE "KITTY" LANGE KIELLAND
Norge 1843-1914
Landskap med fjäll
Signerad Kitty Kielland. Olja på duk, 54 x 73 cm

352

2020-06-10