Helmer Osslund, Granvåg vid Ångermanälven

Klubbat för:

160000 SEK

Utropspris

180 000-200 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Granvåg vid Ångermanälven
Olja på duk, 61 x 93 cm. Signerad Helmer OSSLUND. Granvåg vid Ångermanälven.

304

2020-06-10