Gustaf Tenggren, Kvinnan gud glömde

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

GUSTAF TENGGREN
1896-1970
Kvinnan Gud glömde
akvarell, 47 x 40 cm, signerad G. TENGGREN

332

2020-06-10