Gerda Wallander, Vy över Paris

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GERDA WALLANDER
1862-1926
Vy från Montmartre över ett soligt Paris
Signerad och daterad G Wallander Paris 1912. Olja på duk, 54 x 73 cm

299

2020-06-10