Fontänskulptur, 1800-talets slut

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FONTÄNSKULPTUR, England 1800-talets slut, i form av flöjtspelande bacchant, bemålat bly, gjutet postament i komposit, höjd 81, total höjd inklusive postament 116,5 cm, slitage

145

2020-06-10