Bruno Liljefors, Hare i skogslandskap

Klubbat för:

85000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Hare i skogslandskap
Signerad Bruno Liljefors. 1919. Olja på duk, 60 x 81,5 cm

321

2020-06-10