Antik Heriz ca 1890-1905

Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905
Antik Heriz ca 1890-1905

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HERIZ, antik 1890-1905, med Bagshaish-inspirerat mönster, 373 x 303-313 cm, renoverad, partier med slitage

PROVENIENS
Köpt hos JP Willborg AB, Stockholm, mars 2000, beskrivning av Peter Willborg medföljer.

261

2020-06-10