Antik Heriz

Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz
Antik Heriz

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

HERIZ, antik, 375 x 280 cm, lagningar, ställvis slitage, båda kortsidorna något reducerade

262

2020-06-10