Anna Palm De Rosa, Boulevard des Capucines

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ANNA PALM
1859-1924
Paris - Boulevard des Capucines
Signerad och daterad Anna Palm de Rosa - Paris - Boulev.d Capucines Nov. 1903.
Akvarell på papper, 43,5 x 74,5 cm.

314

2020-06-10