Anders Zorn, Zorn och hans hustru

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANDERS ZORN
Zorn och hans hustru
Etsning (II état av II), 1891, signerad med blyerts Zorn med dedikation "till vännen Arsenius". 31,7 x 21,3 cm, bladstorlek 56 x 37 (Japanpapper).

311

2020-06-10