Valdemar Nyström, Kvällsstämning - Stockholm

Klubbat för:

38000 SEK

12 000-15 000 SEK

VALDEMAR NYSTRÖM
1864-1924
Kvällstämning - Stockholm
Signerad och daterad Vald. Nyström 03. Olja på duk, 50 x 75 cm.

2326

2019-12-10