semiantik Bakhtiari gallerimatta

Klubbat för:

16000 SEK

15 000-18 000 SEK

BAKHTIARI, Ziglar, semiantik 1930-tal, galleri, 406 cm inklusive kelim x 119 cm, smärre slitage på ena kortsidans fransar.

2248

2019-12-10