Johan Krouthén, Blommande körsbärsträd

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Blommande körsbärsträd
Signerad Johan Krouthén. Olja på duk, 73 x 86 cm

2386

2019-12-10