Isaac Snowman, The Homecoming Parade of Soldiers

Klubbat för:

42000 SEK

50 000-60 000 SEK

ISAAC SNOWMAN
England 1873-1947
The Homecoming Parade of Soldiers
Signerad I Snowman. Olja på duk, 112 x 86 cm

2457

2019-12-10