Gaston La Touche, Ridande par i vattendrag

Klubbat för:

44000 SEK

30 000-40 000 SEK

GASTON LA TOUCHE
Frankrike 1854-1913
Ridande par i vattendrag
Signerad Gaston La Touche. Olja på duk, 35 x 40 cm

UTSTÄLLD
Exposition de Vision Antique, nr 2

2442

2019-12-10