Esther Eppens, Återkomst

Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst
Esther Eppens, Återkomst

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ESTHER EPPENS
1900-tal
Återkomst
Signerad Esther Eppens. Grönpatinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr., höjd 31,5 cm

2439

2019-12-10