Klubbat för:
70000 SEK
20 000-25 000 SEK
CONRAD CARLMAN
1891-1946
Ung flicka med flätor och pojke med panflöjt
Signerade och daterade Con Carlman 1918. Bronspatinerad fritzi, höjd 119 cm vardera (2)
Gjutare Otto Meyer Fud
PROVENIENS:
Stopalo
2347
2019-12-10