Alfred Edward Emslie, Tempelberget i Jerusalem

Klubbat för:

60000 SEK

20 000-25 000 SEK

ALFRED EDWARD EMSLIE
England, London 1848-1918
Tempelberget i Jerusalem
Signerad A E Emslie. Akvarell, 19,5 x 67 cm

2450

2019-12-10