William Blair Bruce, Evening on the Baltic

Klubbat för:

85000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

WILLIAM BLAIR BRUCE
Hamilton, Kanada 1859-1906 Stockholm
Evening on the Baltic
Signerad W. Blair Bruce. Olja på duk, 27 x 35 cm

1403

2019-06-12