Victor Westerholm, Bois de Boulogne, Paris

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

VICTOR WESTERHOLM
Finland 1860-1919
Bois de Boulogne, Paris
Signerad Victor W. och daterad Bois de Boulogne 12/5 90. Olja på duk, 47 x 60 cm

1398

2019-06-12