Ture Ander, Självporträtt

Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt
Ture Ander, Självporträtt

Klubbat för:

6500 SEK

6 000-8 000 SEK

TURE ANDER
1881-1959
Självporträtt
Signerad och daterad T Ander 1912. Olja på duk, 51 x 41 cm

1387

2019-06-12