Ture Ander, Blomsterstilleben

Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben
Ture Ander, Blomsterstilleben

Klubbat för:

4000 SEK

Schätzwert

5 000-6 000 SEK

Beschreibung

TURE ANDER
1881-1959
Blomsterstilleben
Signerad T Ander. Olja på duk, 66 x 53 cm

1388

2019-06-12