Klubbat för:
4000 SEK
Schätzwert
5 000-6 000 SEK
Beschreibung
TURE ANDER
1881-1959
Blomsterstilleben
Signerad T Ander. Olja på duk, 66 x 53 cm
1388
2019-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner