Trädgårdsskulptur, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1800-talets första hälft, föreställande Lucretia, skulpterad sandsten, senare postament i komposit, höjd 166 cm, ställvisa avslag och lagningar, åldersbetingad patina

1130

2019-06-12