Thomas Ralph Spence, Tre kvinnor med duvor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

THOMAS RALPH SPENCE
England 1855-1918
Tre kvinnor med duvor
Signerad och daterad T.R.S. 1879. Olja på duk, 81 x 48 cm.

1413

2019-06-12