Teniers, hans art, Rökande sjömän

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

8 000-12 000 SEK

TENIERS
hans art
Rökande sjömän
Olja på pannå, parketterad, 34 x 24 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 2311

1460

2019-06-12