Klubbat för:
20000 SEK
25 000-30 000 SEK
SEVERIN NILSON
1846-1918
Flicka plockar äpplen
Signerad Severin Nilson. Olja på duk, 87 x 65 cm
PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige
1301
2019-06-12