Severin Nilson, Flicka plockar äpplen

Klubbat för:

20000 SEK

25 000-30 000 SEK

SEVERIN NILSON
1846-1918
Flicka plockar äpplen
Signerad Severin Nilson. Olja på duk, 87 x 65 cm

PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige

1301

2019-06-12