Samuel Edmund Waller, Gårdsplan med häst

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SAMUEL EDMUND WALLER
England 1850-1903
Gårdsplan med hund och häst
Signerad och daterad S E Waller 1900. Olja på duk, 63 x 76 cm.

1414

2019-06-12