Peter Paul Rubens, hans art

Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art
Peter Paul Rubens, hans art

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

8 000-12 000 SEK

PETER PAUL RUBENS
hans art
Studie av två män från målningen "Head of Cyrus Brought to Queen Tomyris"
Olja på duk, 36 x 26 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 6072

1447

2019-06-12