Per Tellander, Interiör i månljus

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PER TELLANDER
1876-1951
Interiör i månljus
Signerad P T. Olja på duk, 68,5 x 58 cm

1379

2019-06-12