Oskar Bergman, Landskap från Ljusterö

Klubbat för:

270000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Landskap från Ljusterö
Signerad och daterad Oskar Bergman, Ljusterö 1908. Olja på duk, 101 x 145 cm.

1282

2019-06-12