Oscar Törnå, Vårlandskap från Skedevi

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ
1842-1894
Vårlandskap från Skedevi
Signerad och daterad Oscar Törnå, Skedevi 5 juni 1880. Olja på duk, 74 x 98 cm.

1348

2019-06-12