Nicolo Codazzi, hans krets,Italienskt ruinlandskap

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

NICOLO CODAZZI
hans krets, italiensk skola, 1600-tal
Italienskt ruinlandskap
Olja på duk, 80 x 106 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

1445

2019-06-12