Mosse Stoopendaal, Änder vid vattendrag

Klubbat för:

20000 SEK

25 000-30 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Änder vid vattendrag
Signerad Mosse Stoopendaal. Olja på duk, 44 x 51 cm.

1310

2019-06-12