Matbord, sengustavianskt

Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt
Matbord, sengustavianskt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

MATBORD, sengustavianskt, fanerat med mahogny, två senare fanerade iläggsskivor, avsmalnande ben med hjultrissor i mässing, fem stödben, höjd 74, 104 x 107,5 cm, iläggsskivor vardera 56 cm, total längd 216 cm, renoverat

1019

2019-06-12