Ludwig Munthe, Solnedgång

Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång
Ludwig Munthe, Solnedgång

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LUDWIG MUNTHE
Norge 1841-1896
Solnedgång
Signerad L Munthe. Olja på pannå, 45 x 71,5 cm

PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige

1402

2019-06-12