Louis de Boullogne, hans krets

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

LOUIS DE BOULLOGNE
hans krets, fransk skola, omkring 1700
Konungarnas tillbedjan
Olja på duk, 46,5 x 37,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Inköpt i Leipzig Tyskland 1955, vidare i arv till nuvarande ägare

1443

2019-06-12