Kolonnskåp, stockholmsarbeten i Karl Johan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

KOLONNSKÅP, två snarlika, stockholmsarbeten i Karl Johan, Daniel Sehfboms art, fanerade med mahogny, beslag av mässing, rak form med krönande profilerade listverk, inredning av hyllor, nyckel medföljer, höjd 196 respektive 195, 57 x 45 respektive 55 x 45 cm, skador, lagningar

1087

2019-06-12