Karl Zewy, Två musicerande unga kvinnor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KARL ZEWY
Österrike 1855-1929
Två musicerande unga kvinnor
Signerad Karl Zewy. Olja på pannå, 38 x 50 cm.

1411

2019-06-12