Jules Le Roy, Lekande katter

Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter
Jules Le Roy, Lekande katter

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES LE ROY
Frankrike 1833-1865
Papegoja och lekande katter
Signerad J. Le Roy. Olja på duk, 55 x 46 cm.

1418

2019-06-12