Johan Krouthén, Landskapsidyll i höstfärger

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Landskapsidyll i höstfärger
Signerad Johan Krouthén. Olja på duk, 50 x 75 cm.

1300

2019-06-12