Johan Christian Berger, Kustlandskap

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOHAN CHRISTIAN BERGER
1803-1871
Kustlandskap
Signerad och daterad I Berger 1864. Olja på duk, 42,5 x 62 cm

1363

2019-06-12