Italiensk skola, Den Heliga familjen med Sankta El

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
1600-talets andra hälft
Den Heliga familjen med Sankta Elisabeth
Olja på duk, 114 x 148 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

1441

2019-06-12