Hilding Werner, Sommarmorgon Byälvens vattendrag

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HILDING WERNER
1880-1944
Sommarmorgon från Byälvens vattendrag, Värmland
Signerad H Werner. Olja på duk, 44 x 74 cm

1373

2019-06-12