Hermann Vogler, Högläsning i gröngräset

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

HERMANN VOGLER
Tyskland 1859-?
Högläsning i gröngräset
Signerad H Vogler. Olja på duk, 101 x 147 cm.
Hermann Vogler var verksam i Berlin och ställde ut i München 1899.

UTSTÄLLD
Galerie Heinemann, München, katalognr 6013

1407

2019-06-12