Helmer Osslund, Islossning, Ångermanälven

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Islossning, Ångermanälven
Signerad Helmer Osslund. Olja på pannå, 35 x 62 cm

1294

2019-06-12