Gustaf Fjaestad, Björkar i vårvinter

Klubbat för:

140000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

GUSTAF FJAESTAD
1868-1948
Björkar i vårvinter (Källartaket)
Signerad G Fjaestad. Olja på duk fäst på pannå, 122,5 x 95 cm

1305

2019-06-12