Guido Canlassi Cagnacci hans efterföljare Lucretia

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

GUIDO CANLASSI CAGNACCI
hans efterföljare, 1600-tal
Lucretia
Olja på duk, 141 x 100 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

På baksidan lackstämpel med adelsvapen, sannolikt alliansvapen för ätterna Sack och Bielke

1463

2019-06-12