Gübelin brosch 18 k guld diamanter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

GÜBELIN, brosch, 18 k röd- samt vitguld, dekor av briljant- resp. åttkantslipade diamanter, totalt ca 0,54 ct, kvalité R(E)/VVS, signerad samt stämplad Gübelin, längd 47 mm, vikt 21,9 g

1245

2019-06-12